Kettinglamp Old Industry Messing

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1200

Prachtige robuuste industrielamp exclusief verkrijgbaar bij KS Verlichting. Deze kettinglamp is vervaardigd van aluminium. Een prachtig sieraad boven uw tafel of keuken. Ook zeer geschikt voor uw veranda of buitenkeuken. Deze kettinglamp word geleverd met 100 cm ketting en is voorzien van een E27 lamphouder en dus ook zeer geschikt voor een LED lichtbron. Inclusief gladde aluminium plafondhaak.

Aluminium
H:42 > 142 B:50 D:50
3 jaar
75 Watt
Wordt geleverd met 100 cm ketting en plafondhaak.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Ruw-Aluminium-Messing
SPECIFICATIES
Naam:Old Industry
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:42 > 142 CM
Breedte:50 CM
Diepte:50 CM
Doorsnee:50 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster: -
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: