Kettinglamp Industrial Strength

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7099
Prachtige robuuste industriele hanglamp exclusief verkrijgbaar bij KS. Vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. . De industrielamp staat prachtig boven bijvoorbeeld uw keuken of tafel. Ook zeer geschikt voor uw veranda of buitenkeuken. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Inclusief gladde aluminium plafondhaak.
Aluminium
H:46 > 146 B:33 D:33
3 jaar
60 Watt
Wordt geleverd met 100 cm ketting en plafondhaak.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Aluminium
SPECIFICATIES
Naam:Industrial Strength
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:46 > 146 CM
Breedte:33 CM
Diepte:33 CM
Doorsnee:33 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: