Kettinglamp Labenne aan ketting

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1180

De Labenne aan ketting is een prachtige bronzen hanglamp. Zeer geschikt voor overdekte veranda's / buitenkeukens. Geheel vervaardigd van brons / koper en voorzien van helder glas. Een prachtige duurzame (onderhoudsvrije) kettinglamp vervaardigd met een E27 lamphouder. Hierdoor is de muurlamp geschikt voor diverse lichtbronnen waaronder LED lampen.

Brons
H:23> 73 B:22 D:22
3 jaar
60W
Wordt geleverd met 50 cm ketting en plafondplaat.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Labenne aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Brons
Garantie:3 jaar
Hoogte:23> 73 CM
Breedte:22 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60W
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Helder
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: