Kettinglamp K3A aan ketting

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1329
Deze kettinglamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en voorzien van een dubbellaagse gepantserde laklaag. De ronde deksel is van koper, maar op aanvraag tevens in een andere kleur geleverd worden. De lamp beschikt over een E27 fitting. Dus ook geschikt voor LED. Zeer geschikt voor uw veranda of prieel. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium/Koper
H:50 > 100 B:30 D:30
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:K3A aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:50 > 100 CM
Breedte:30 CM
Diepte:30 CM
Doorsnee:30 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: