Hanglamp K2B aan ketting

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1424

Authentieke kettinglamp, geleverd met aluminium ketting. De deksel is in een hoogwaardige kwaliteit koper uitgevoerd. Het armatuur wordt standaard geleverd inclusief 50 centimeter ketting en plafondplaat. De lamp beschikt over een E27 fitting en is dus LED geschikt. Staat prachtig onder bijvoorbeeld een veranda of prieel. Ook zeer geschikt voor uw buitenkeuken. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium/Koper
H:85 B:37 D:37
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:K2B aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:85 CM
Breedte:37 CM
Diepte:37 CM
Doorsnee:37 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: