Hanglamp Toscane aan ketting

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5109
Robuuste kettinglamp, geleverd met aluminium ketting. De deksel is in een hoogwaardige kwaliteit koper uitgevoerd. Het armatuur wordt standaard geleverd inclusief 50 centimeter ketting en plafondplaat. De lamp beschikt over een E27 fitting en is dus LED geschikt. Staat prachtig onder bijvoorbeeld een veranda of prieel. Ook zeer geschikt voor uw buitenkeuken. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium/Koper
H:27 > 77 B:28 D:28
3 jaar
60 Watt
Wordt geleverd met 50 cm ketting en plafondplaat.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Toscane aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:27 > 77 CM
Breedte:28 CM
Diepte:28 CM
Doorsnee:28 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: