Kettinglamp Ancona

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5111

Kettinglamp Ancona aan ketting is nieuw in het KS Verlichting assortiment. De Ancona buitenlamp aan ketting is een echt Hollands kwaliteitsproduct. De buitenlamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaagse poedercoating. De Ancona buitenlamp is uitgevoerd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Een sierraad voor uw veranda of buitenkeuken. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Bekijkt u de extra foto’s voor de zwarte uitvoering van deze Ancona Hanglamp.

Aluminium
H:44 B:20 D:20
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Ancona aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:44 CM
Breedte:20 CM
Diepte:20 CM
Doorsnee:20 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: