Solingen Retro

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6579

Nieuw in het KS assortiment. Een prachtige Retro / Vintage serie verandalampen. Deze tijdloos vormgegeven hanglamp in de unieke kleur retro zwart. Deze kettinglamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium kap Ø25cm en echt glazen stolp. Doordat de Solingen retro zwart is voorzien van een E27 lampvoet kunnen er diverse lichtbronnen worden toegepast. (Ook LED). De Solingen 6581 wordt inclusief plafondhaak geleverd.

Aluminium
H:30 B:25 D:25
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Solingen Retro
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:30 CM
Breedte:25 CM
Diepte:25 CM
Doorsnee:25 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: