Hanglamp Detroit Antraciet

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6590

De Detroit Industrie Antraciet is een prachtige KS hanglamp, zeer geschikt als verandalamp. De Detroit Industrie is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en voorzien van een gepantserde antraciet laklaag. Dit armatuur wordt inclusief plafondplaat geleverd. Doordat er gebruik is gemaakt van een E27 lampvoet zijn er diverse licbtbronnen toepasbaar (dus ook LED). Echte KS kwaliteitsverlichting.

Aluminium
H:28 B:40 D:40
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Antraciet
SPECIFICATIES
Naam:Detroit
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:28 CM
Breedte:40 CM
Diepte:40 CM
Doorsnee:40 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster: -
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: