Hanglamp Loft

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6592

Deze prachtige hanglamp is nieuw bij KS. De Loft Industrie Zwart is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en voorzien van een gepantserde zwarte laklaag. Deze kettinglamp wordt inclusief aluminium plafondplaat geleverd. Doordat er gebruik is gemaakt van een E27 lampvoet zijn er diverse lichtbronnen toepasbaar (dus ook LED). Echte KS kwaliteitsverlichting. 

Aluminium
H:32 > 132 B:33,5 D:33,5
3 jaar
60 Watt
Wordt geleverd met 100 cm ketting en plafondplaat.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Loft
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:32 > 132 CM
Breedte:33,5 CM
Diepte:33,5 CM
Doorsnee:33,5 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:-
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: