Brievenbusdeur in frame

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1711
Stijlvolle inbouwbrievenbus, vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. De brievenbus is voorzien van een dubbellaagse poedercoating. Dit product is geschikt voor gebruik aan uw gevel, of voor bijvoorbeeld montage op een poer van uw hekwerk. Kan heel goed gecombineerd worden met de B3 of B5 muurplaat uit ons assortiment. Wordt inclusief slot en 2 sleutels geleverd.
Aluminium
H:36 B:28 D:1,5
3 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Brievenbusdeur in frame
Categorie:Brievenbus
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:36 CM
Breedte:28 CM
Diepte:1,5 CM
Doorsnee:28 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:n.v.t.
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t.
Vorm:n.v.t.
Lamphouder:n.v.t.
Overige info: