Straatlantaarn Den Haag

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 601

Prachtige en stijlvol uitgevoerde straatlantaarn, een verfraaiing voor ieder straatbeeld. De mast is uitgevoerd in gietijzer en deze wordt in de grondverf afgeleverd. De mast is voorzien van een grondstuk van 50 centimeter, waarmee hij in de grond bevestigd kan worden. Het armatuur is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit aluminium, welke voorzien is van een dubbellaagse poedercoating. De lamp wordt standaard uitgevoerd met een E27, welke hem LED geschikt maakt. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Gietijzer/Koper
H:420 B:50 D:50
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Groen
SPECIFICATIES
Naam:Den Haag
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Gietijzer/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:420 CM
Breedte:50 CM
Diepte:50 CM
Doorsnee:50 CM
Voetdoorsnee:32 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; H2+LS+Roset+K1A