Jan van der Heijden met steun Aluminium

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1446

Klassiek Oudhollands en landelijke buitenverlichting, model Jan van der Heijden inclusief Aluminium wandsteun. Prachtig handgemaakt buitenverlichtingsarmatuur, vervaardigd van hoogwaardige kwaliteit materialen. Rood-koper / Brons. De sobere maar luxe vormgeving geven deze armaturen een exclusieve uitstraling. De Lantaarn kan op aanvraag geleverd worden met diverse lichttechnieken, zoals PL-L 24, SON of fortimo LED. Tevens kan de lantaarn in diverse maten geleverd worden.De Jan van der Heijden kap wordt standaard geleverd met een E27 fitting. Beglazing, vensterglas.

Let op de Jan van der Heijden is in de bronzen uitvoering afgebeeld (artikelnummer: 1470). 

Aluminium/Brons/Koper
H:100 B:33 D:76
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Jan van der Heijden met steun Aluminium
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium/Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:100 CM
Breedte:33 CM
Diepte:76 CM
Doorsnee:33 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: