Losse lampenkap Jan van der Heijden L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1448

Klassiek Oudhollands en landelijke buitenverlichting, model Jan van der Heijden. Prachtig handgemaakt buitenverlichtingsarmatuur, vervaardigd van hoogwaardige kwaliteit materialen. De sobere maar luxe vormgeving geven deze armaturen een exclusieve uitstraling. De lantaarnkap kan op aanvraag geleverd worden met diverse lichttechnieken, zoals PL-L 24, SON of Fortimo LED. Tevens kan de lantaarn in diverse maten geleverd worden. Deze Jan van der Heijden kap wordt standaard geleverd met een E27 fitting en is voorzien van venster beglazing.

Brons/Koper
H:80 B:33 D:33
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Jan van der Heijden L
Categorie:Losse onderdelen
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:80 CM
Breedte:33 CM
Diepte:33 CM
Doorsnee:33 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: