Losse lantaarnkap Holland XL

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1449

Prachtig handgemaakt armatuur, vervaardigd van hoogwaardige kwaliteit materialen. De sobere maar luxe vormgeving geven deze armaturen een exclusieve uitstraling. Gegarandeerd een verfraaiing van het straat beeld, zowel overdag als 's avonds. De Lantaarn kan op aanvraag geleverd worden met diverse lichttechnieken, zoals PL-L 24, SON of één van de nieuwste LED technologieën. Tevens kan het armatuur in diverse maten geleverd worden.

Brons/Koper
H:105 B:51 D:51
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • roodkoper
SPECIFICATIES
Naam:Holland XL
Categorie:Losse onderdelen
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:105 CM
Breedte:51 CM
Diepte:51 CM
Doorsnee:51 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: