Losse lantaarnkap Purmerend L

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1467

Prachtig handgemaakt armatuur, vervaardigd van hoogwaardige kwaliteit koper en brons. De sobere maar luxe vormgeving geven deze armaturen een exclusieve uitstraling. De fraaie vormgeving maakt de armaturen zeer geschikt voor openbare projecten in zowel de klassiek als moderne architectuur. De Lantaarn kan op aanvraag geleverd worden met diverse lichttechnieken, zoals PL-L 24, SON of één van de nieuwste LED technologieën. Tevens kan het armatuur in diverse maten geleverd worden.

Brons/Koper
H:93 B:44 D:44
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • roodkoper
SPECIFICATIES
Naam:Purmerend L
Categorie:Losse onderdelen
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:93 CM
Breedte:44 CM
Diepte:44 CM
Doorsnee:44 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: