Straatlantaarn Dominica

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5087
Prachtige en stijlvolle lantaarn, een eye catcher in iedere tuin. De lantaarn is geheel uitgevoerd in een hoogwaardige kwaliteit aluminium, welke voorzien is van een dubbellaagse poedercoating. Het glas van deze lamp is facet geslepen, dit geeft de lamp een mooie en luxe uitstraling. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium
H:366 B:45 D:45
3 jaar
100 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Dominica
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:366 CM
Breedte:45 CM
Diepte:45 CM
Doorsnee:42 CM
Voetdoorsnee:45 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:100 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; V1+IT Gigant