Tuinlamp Noordwijk

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1282K4

De tuinlamp Noordwijk is een klassiek landelijke tuinlantaarn. Een echt hollands KS kwaliteitsprodukt. De Noordwijk is een combinatie van een strak klassieke aluminium lantaarnpaal type E92 met speciale laddersteun en een prachtige klassieke ronde lantaarnkap (K2A). Deze kap heeft een rond koperen deksel welke stijlvol is afgewerkt met een zwarte poedercoating. De totale hoogte van deze kwalitatief hoogwaardige lantaarnpaal is 295cm. Let op de Noordwijk is afgebeeld met een zwarte deksel. Deze combinatie is te bestellen onder artikelnummer 1282ZD. De Noordwijk met artikelnummer 1282K4 wordt uitgevoerd in het zwart met een koper deksel. Combineer met betonblok groot artikelnummer: 5801.

Aluminium/Koper
H:295 B:49 D:34
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Noordwijk
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:295 CM
Breedte:49 CM
Diepte:34 CM
Doorsnee:34 CM
Voetdoorsnee:33 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; E92+SPEC LS.+K2A