Zonnewijzer sokkel Rhodos

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5272
Deze prachtige decoratieve aluminium sokkel heeft een dubbellaagse gepantserde laklaag (poedercoating) en is geschikt voor combinatie met diverse zonnewijzers. De sokkel Rhodos heeft een hoogte van 45cm. Voetmaat 21cm. De sokkels en wijzers van KS zijn onderling uitwisselbaar. U kunt deze sokkel combineren met bijvoorbeeld de Hercules Z1 of Z11. Een KS kwaliteitsproduct!
aluminium
H:45 B: - D: -
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Sokkel Rhodos
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:aluminium
Garantie:
Hoogte:45 CM
Breedte: - CM
Diepte: - CM
Doorsnee: - CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:
Lamphouder:-
Overige info: