Zonnewijzer Z12 Helios 60cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5219

Een kwaliteitsproduct voor jaren

Met de aanschaf van een KS zonnewijzer bent u in het bezig van een kwaliteitsproduct waar u nog jarenlang plezier van zult hebben. KS zonnewijzers worden met de grootst mogelijke zorg en met de kwalitatief beste materialen - o.a. een combinatie van messing, rood koper en brons - vervaardigd. De zonnewijzers zijn allen handgemaakt door de Gildesmid. 


De zon als uurwerk

De zonnwijzer is één van de oudste methoden om de tijd te meten. De door KS geproduceerde modellen zijn poolstijlzonnewijzers in de hoepelsfeer, een zusje van de vlakke muurzonnewijzer, die u nog veel op oude gebouwen tegenkomt. 

koper en messing
H: - B:60 D:60
3 jaar
-
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
SPECIFICATIES
Naam:Z12 Helios 60cm
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:koper en messing
Garantie:3 jaar
Hoogte: - CM
Breedte:60 CM
Diepte:60 CM
Doorsnee:60 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Nee
Maximaal wattage:-
IP waarde:
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:-
Vorm:rond
Lamphouder:-
Overige info: