Zonnewijzerset Hercules Z1 & S105

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5222

De zonnewijzer is een van de oudste methoden om de tijd te meten. De Z1 is een door KS geproduceerde zonnewijzer, type poolstijlzonnewijzer. Een handgemaakt topproduct. De Z1 Hercules zonnewijzer is vervaardigd van duurzaam brons en koper en wordt als set geleverd met een betonnen sokkel.

Een kwaliteitsproduct voor jaren. Met de aanschaf van een KS zonnewijzer bent u in het bezit van een kwaliteitsproduct waar u nog jarenlang plezier van zult hebben. K.S. zonnewijzers worden namelijk met de grootst mogelijke zorg en met de kwalitatief beste materialen, o.a. een combinatie van messing, rood koper en brons vervaardigd. K.S. geeft op de zonnewijzers dan ook maar liefst 10 jaar garantie.

Beton-wit/Brons/Koper
H:140 B:50 D:50
10 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Beton-wit/Brons/Koper
SPECIFICATIES
Naam:Hercules Z1 & S105
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:Beton-wit/Brons/Koper
Garantie:10 jaar
Hoogte:140 CM
Breedte:50 CM
Diepte:50 CM
Doorsnee:50 CM
Voetdoorsnee:24 CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:n.v.t.
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t.
Vorm:Rond
Lamphouder:n.v.t.
Overige info:Combinatie van; Z1+Sokkel S105