Zonnewijzerset Jupiter Z8 Roma & S102

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5228

De zonnewijzer is één van de oudste methoden om de tijd te meten, zonnekalenders (zoals bijvoorbeeld Stonehenge) buiten beschouwing gelaten. Een van de oudst-bekende zonnewijzers is bijvoorbeeld de Eqyptische obelisk, nu nog te zien op het Place de la Concorde in Parijs. De door KS geproduceerde modellen zijn poolstijlzonnewijzers in de hoepelsfeer, een zusje van de vlakke muurzonnewijzer, die u nog veel op oude gebouwen tegenkomt.

Met de aanschaf van een KS zonnewijzer bent u in het bezit van een kwaliteitsproduct waar u nog jarenlang plezier van zult hebben. KS zonnewijzer worden namelijk met de grootst mogelijke zorg en met kwalitatief de beste materialen - o.a. een combinatie van messing, rood koper en brons - vervaardigd. De zonnewijzers zijn allen handgemaakt door de Gildesmid.

Beton-wit/Brons/Koper
H:145 B:45 D:45
10 jaar
n.v.t.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Beton-wit/Brons/Koper
SPECIFICATIES
Naam:Jupiter Z8 Roma & S102
Categorie:Zonnewijzer
Materiaal:Beton-wit/Brons/Koper
Garantie:10 jaar
Hoogte:145 CM
Breedte:45 CM
Diepte:45 CM
Doorsnee:45 CM
Voetdoorsnee:29 CM
Led geschikt:
Maximaal wattage:n.v.t.
IP waarde:n.v.t.
Inclusief lichtbron:n.v.t.
Venster:n.v.t
Vorm:Rond
Lamphouder:n.v.t.
Overige info:Combinatie van; Z8+sokkel S102