Tuinlantaarn Siegburg

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 0909

Tuinlantaarn Siegburg, een prachtige klassiek landelijk vormgegeven exclusieve tuinlantaarn met een hoogte van 245 cm. Een fraaie combinatie van de KS6 lantaarnpaal een mooie decoratieve laddersteun en de K7B zeskante lantaarnkap met heldere beglazing en een E27 lampvoet. De Siegburg is een kwalitatief hoogwaardige lantaarnpaal. Tijdloos, Duurzaam, Functioneel en een uitstekende prijs - kwaliteitsverhouding. Een origineel KS kwaliteitsproduct. 

Combineer met verankeringspaal Spie 2 artikelnummer: 5819.

Aluminium
H:241 B:42 D:29
3 jaar
60 watt
Combinatie; KS6+LS+K7B
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Siegburg
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:241 CM
Breedte:42 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:29 CM
Voetdoorsnee:23 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: