Tuinlamp Oxford 15

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1007

Stijlvolle klassieke tuinlantaarn vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Voorzien van 2-lagen poedercoating. Dus weerbestendig. 3 jaar fabrieksgarantie. Deze prachtige buitenlamp is een echt Hollands kwaliteitsprodukt. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder (fitting) en is hierdoor ook geschikt voor LED of energiezuinige lichtbronnen. Op de tweede afbeelding is de Oxford 15 uitgevoerd met kronen. 

Combineer met verankeringspaal Spie mini artikelnummer: 5829.

Aluminium
H:76 B:22 D:22
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Oxford 15
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:76 CM
Breedte:22 CM
Diepte:22 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee:17 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; Tb+K7C