Oxford 11 met kronen

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1202
De Oxford 11 met kronen is een stijlvolle oud-hollands, klassieke buitenlamp vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Voorzien van 2-lagen poedercoating. Dus weerbestendig. 3 jaar fabrieksgarantie. Deze prachtige buitenlamp heeft een vlakke achterzijde. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder (fitting) en is hierdoor dus ook geschikt voor LED of energiezuinige lichtbronnen.
Aluminium
H:55 B:22 D:17
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Oxford 11 met kronen
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:55 CM
Breedte:22 CM
Diepte:17 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: