Buitenlantaarn M32

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1205

De M32 is een stijlvolle klassieke buitenlamp vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Voorzien van 2-lagen poedercoating. Deze prachtige buitenlamp is een echt Hollands kwaliteitsprodukt. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder (fitting) en is hierdoor ook geschikt voor LED of energiezuinige lichtbronnen.

Aluminium
H:51 B:22 D:29
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:M32
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:51 CM
Breedte:22 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Hoorn+K7C