Buitenlamp M39 met kronen

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1214

Handgemaakte muurlamp, met een stoere & landelijke uitstraling. De gevellamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een gepantserde dubbellaagse poedercoating. De buitenlamp wordt geleverd met E27 fitting en is LED geschikt. Een plaatje aan de muur! Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:70 B:22 D:29
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:M39 met kronen
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:70 CM
Breedte:22 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Hoorn+K7C+kr.