Buitenlamp Diana XL met kronen

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1402

Nostalgische muurlamp Diana XL is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van hoogwaardig aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating. De muurlamp is uitgevoerd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:95 B:35 D:73
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Diana XL met kronen
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:95 CM
Breedte:35 CM
Diepte:73 CM
Doorsnee:35 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E37
Overige info:Combinatie van; st Charles+K7A+Kr