Tuinlamp Liverpool

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5034

Ambachtelijk vervaardigde tuinlamp, gemaakt van hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van gepantserde poedercoating. De lamp wordt geleverd met een E27 fitting. Dus LED geschikt. Het armatuur is werkelijk een plaatje in iedere tuin! Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. De Liverpool wordt standaard geleverd in het groen zonder kronen. Op de tweede afbeelding is de Liverpool uitgevoerd in het zwart met kronen. 

Combineer met verankeringspaal Spie 1 artikelnummer: 5818.

Aluminium
H:105 B:29 D:29
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Liverpool
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:105 CM
Breedte:29 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:29 CM
Voetdoorsnee:21 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; E86+K7B