Tuinlantaarn Bergamo A

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5085
Deze serie is al jarenlang een zeer favoriete serie in onze collectie buitenverlichting. De buitenlampen hebben een hoogwaardige kwaliteit en een zeer voordelige prijs! De Bergamo Lantaarn is vervaardigd van aluminium en voorzien van een dubbellaagse poedercoating. De buitenlamp heeft een E27 fitting waardoor de lamp ook LED geschikt is.
Aluminium
H:150 B:28 D:28
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Bergamo lantaarn A
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:150 CM
Breedte:28 CM
Diepte:28 CM
Doorsnee:28 CM
Voetdoorsnee:23 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; E85+ kap Bergamo