Tuinlantaarn Bergamo B

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5097
Prachtige en stijlvolle lantaarn, een eye catcher in iedere tuin. De lantaarn is geheel uitgevoerd in een hoogwaardige kwaliteit aluminium, welke voorzien is van een dubbellaagse poedercoating. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie
Aluminium
H:230 B:28 D:28
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Bergamo lantaarn B
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:230 CM
Breedte:28 CM
Diepte:28 CM
Doorsnee:28 CM
Voetdoorsnee:23 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; E85A+ Kap Bergamo