Muurlamp Turijn 1

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5101
De Turijn 1 muurlamp is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een dubbellaagse poedercoating (gepantserde laklaag). De lamp is uitgevoerd met E27 fitting. Dus ook LED geschikt! Deze platte buitenlamp is een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn uiteraard CE gekeurd. Deze prachtige buitenlamp heeft 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium
H:49 B:23 D:12
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Turijn 1
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:49 CM
Breedte:23 CM
Diepte:12 CM
Doorsnee:23 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: