Wandlamp Montreux

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5126

Deze wandlamp is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating. De lamp is uitgevoerd met E27 fitting. Dus LED geschikt. De Montreux is zowel geschikt voor plafondbevestiging als voor bevestiging aan de wand. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:30 B:30 D:12
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Montreux wand/plafond
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:30 CM
Breedte:30 CM
Diepte:12 CM
Doorsnee:30 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: