Buitenlamp Ancona plat

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5130
De Ancona serie is al jarenlang een zeer favoriete serie in onze collectie buitenverlichting. De buitenlampen hebben een hoogwaardige kwaliteit en een zeer voordelige prijs! De Ancona 5130 platte muurlamp (vlak) is vervaardigd van aluminium en voorzien van een dubbellaagse poedercoating. De buitenlamp heeft een E27 fitting waardoor de lamp ook LED geschikt is.
Aluminium
H:44 B:20 D:12
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Ancona plat
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:44 CM
Breedte:20 CM
Diepte:12 CM
Doorsnee:20 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: