Muurlamp M32+Kronen

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6015

De M32 + kronen is een stijlvolle klassieke buitenlamp vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Voorzien van 2-lagen poedercoating. Dus weerbestendig. Deze prachtige buitenlamp is een echt Hollands kwaliteitsprodukt. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder (fitting) en is hierdoor ook geschikt voor LED of energiezuinige lichtbronnen.

Aluminium
H:51 B:22 D:29
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:M 32 + kronen
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:51 CM
Breedte:22 CM
Diepte:29 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Hoorn+K7C+kr.