Muurlamp M33 met kronen

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6016

De buitenlamp M33 met ornamenten (kronen) is een prachtig in klassiek landelijke stijl verlichtingsarmatuur. Een combinatie van de muursteun Volendam en Zeskante Lantaarnkap K7B met ornamenten op de hoeken. Deze buitenlamp wordt standaard geleverd met een porceleinen E27 fitting en heldere beglazing. De M33+kr heeft een totale hoogte van 88cm. Deze kwaliteitsverlichting wordt standaard in KS groen geleverd maar is ook leverbaar in de kleuren; Zwart, Blauw of Antraciet.

Aluminium
H:88 B:29 D:44
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:M33 met kronen
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:88 CM
Breedte:29 CM
Diepte:44 CM
Doorsnee:29 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van: St. Volendam+K7B+kr