Buitenlamp Loenen M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7181
Handgemaakte buitenlamp met een nostalgische & landelijke uitstraling. De lamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een gepantserde dubbellaagse poedercoating. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Een plaatje aan de muur! Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.
Aluminium
H:76 B:22 D:45
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Loenen M
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:76 CM
Breedte:22 CM
Diepte:45 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st Venlo+K7C