Scheepslamp Gulf

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6619

Deze buitenlamp is vervaardigd van messing. Deze messing buitenlamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Een mooie compacte scheepslamp met een breedte van 23 cm. De lamp is handvervaardigd van messing en gekleurd in nikkel. De zes uitsneden zorgen ook voor een mooie spreiding van het licht naar boven. Al onze producten zijn CE gekeurd. 

Messing
H:12 B:23 D:10
25 jaar
40 watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Nikkel
SPECIFICATIES
Naam:Gulf
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Messing
Garantie:25 jaar
Hoogte:12 CM
Breedte:23 CM
Diepte:10 CM
Doorsnee:23 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:40 watt
IP waarde:IP64
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Ovaal
Lamphouder:E27
Overige info: