Scheepslamp Occhio Nikkel

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6681

Deze stoere buitenlamp is vervaardigd van Brons. Daarom is deze lamp zeer geschikt voor gebruik bij de kust waar een hoog zoutgehalte heerst. Ook als steigerverlichting is deze buitenlamp zeer goed toe te passen. De lamp wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem tevens geschikt maakt voor een Led lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd. 

Messing
H:20 B:11,5 D:8,5
25 jaar
40 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Nikkel
SPECIFICATIES
Naam:Occhio
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Messing
Garantie:25 jaar
Hoogte:20 CM
Breedte:11,5 CM
Diepte:8,5 CM
Doorsnee:11,5 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:40 Watt
IP waarde:IP64
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Ovaal
Lamphouder:E27
Overige info: