Losse lantaarnkap IT Gigant

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 5515

Handgemaakte muurlamp met een landelijke uitstraling. De lamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een gepantserde dubbellaagse poedercoating. Het glas van deze lamp is facet geslepen, dit geeft de lamp een mooie en luxe uitstraling. Het armatuur wordt geleverd met E27 fitting. Dus LED geschikt. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. 

Deze lantaarnkap wordt exclusief sokkelplaatje (voetje) geleverd. Deze kunt u echter wel meebestellen onder artikelnummer 1401.

Aluminium
H:100 B:45 D:45
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:IT Gigant
Categorie:Tuinlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:100 CM
Breedte:45 CM
Diepte:45 CM
Doorsnee:45 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP33
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Kunststof
Vorm:Zeskant
Lamphouder:E27
Overige info: