Kettinglamp Landes

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1194

Elegante kettinglamp, die door zijn strakke vormgeving zijn luxe uitstraling behoud. Deze lamp is volledig uitgevoerd in een zware kwaliteit brons en wordt standaard geleverd met een E27 fitting, wat hem geschikt maakt voor LED verlichting. Staat prachtig onder bijvoorbeeld een veranda of prieel. Ook zeer geschikt voor uw buitenkeuken. Al onze producten zijn CE gekeurd.

Brons/Koper
H:27 > 77 B:31 D:31
3 jaar
60 Watt
Wordt geleverd met 50 cm ketting en plafondplaat.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Landes aan ketting
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:27 > 77 CM
Breedte:31 CM
Diepte:31 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee:13 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: