Buitenlamp Fabrique Brons|Koper

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1198

De Fabrique is een unieke industrielamp met een industriele uitstraling (strak design). De industrielamp is geheel vervaardigd van duurzame materialen. De industrielamp is voorzien van een E27 lamphouder en is hierdoor geschikt voor energiezuinige en zelfs ledtoepassingen. De steun van deze industriele buitenlamp is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit brons. De deksel is geheel van koper. Al onze producten zijn CE gekeurd. En hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Brons/Koper
H:24 B:31 D:38
10 jaar
75 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Fabrique Brons/koper
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:10 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:31 CM
Diepte:38 CM
Doorsnee:31 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:75 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: