Buitenlamp Le Havre 40cm

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1245
Stoere wandlamp gemaakt van koper en brons. Deze prachtige handgemaakte stallamp is vervaardigd van koper & brons. De lamp wordt standaard uitgevoerd met echt glas en een E27 fitting, welke hem geschikt maakt voor energiezuinige lichtbronnen of bijv. een LED lichtbron. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie. Kwaliteit voor jaren lang plezier.
brons en koper
H:29 B:35 D:47
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Le Havre
Categorie:Muurlamp
Materiaal:brons en koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:29 CM
Breedte:35 CM
Diepte:47 CM
Doorsnee:35 CM
Voetdoorsnee:13 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: