Kettinglamp Cargo

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1264

Industriële kettinglamp vervaardigd van brons & koper. Voor zowel binnen als buiten geschikt. Deze prachtige plafond - kettinglamp heeft een E27 lamphouder. U kunt diverse lichtbronnen gebruiken (ook LED). Deze buitenlamp heeft een strakke industriële uitstraling, zeer onderhoudsvriendelijk. Een echt KS kwaliteitsprodukt. De kettinglamp wordt geleverd met een bronzen plafondhaak. 

Brons/Koper
H:20 > 120 B:35 D:35
3 jaar
60 Watt
Wordt geleverd met 100 cm ketting en plafondplaat.
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Cargo
Categorie:Kettinglamp
Materiaal:Brons/Koper
Garantie:3 jaar
Hoogte:20 > 120 CM
Breedte:35 CM
Diepte:35 CM
Doorsnee:35 CM
Voetdoorsnee:13 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde: -
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: