Muurlamp Capital S

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 6603

De Capital is een prachtige stijlvol, strak vormgeven buitenlamp met vlakke achterzijde. Geschikt voor montage direct aan de muur. De Capital is in diverse uitvoeringen en maten leverbaar. Dit is het kleine model, vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit brons. Standaard wordt deze wandlamp met een porseleinen fitting E27 uitgevoerd. Dit maakt deze luxe exclusieve buitenlamp geschikt voor diverse lichtbronnen. Natuurlijk ook voor LED lampen. 

De Capital is er ook in een grote bronzen uitvoering (artikelnummer 6604).

Brons
H:24 B:15 D:15
25 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Brons
SPECIFICATIES
Naam:Capital S
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Brons
Garantie:25 jaar
Hoogte:24 CM
Breedte:15 CM
Diepte:15 CM
Doorsnee:15 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rechthoek
Lamphouder:E27
Overige info: