Buitenlamp Brig zwart

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7327

Trendy en stijlvol vormgegeven buitenlamp met een luxe uitstraling. De lamp is vervaardigd van aluminium en wordt standaard in de hoogglans zwart geleverd. De buitenlamp geeft sfeer aan ieder huis. De buitenlamp beschikt over een E27 fitting waardoor deze ook geschikt is voor het gebruik van LED verlichting. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:31 B:30 D:35
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Brig
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:31 CM
Breedte:30 CM
Diepte:35 CM
Doorsnee:30 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:E27
Overige info: