Tuinlantaarn Dolce 3-lichts

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 7399

Deze retro Dolce lantaarn heeft een trendy stallamp stijl. De Dolce lantaarn is gemaakt van een hoogwaardige kwaliteit aluminium en is voorzien van een weersbestendige poedercoating. De Dolce 3-lichts wordt standaard geleverd met drie E27 fittingen. Dit maakt de buitenlamp zeer geschikt voor gebruik van bijvoorbeeld een duurzame, energiezuinige LED lichtbron.

Aluminium
H:217 B:70 D:70
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • Zwart
SPECIFICATIES
Naam:Dolce 3-lichts
Categorie:Lantaarn
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:217 CM
Breedte:70 CM
Diepte:70 CM
Doorsnee:70 CM
Voetdoorsnee:23,5 CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Rond
Lamphouder:3 x E27
Overige info: