Buitenlamp Singel XL

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1140

De buitenlamp Singel XL is samengesteld uit een sierlijke grote aluminium steun voor aan de muur met daarop een stijlvol kwalitatief hoogwaardige vierkante lantaarn. De muurlamp is met de hand vervaardigd uit aluminium en voorzien van poedercoating. Deze robuuste muurlamp is zeer geschikt voor aan de muur van een herenhuis, notariswoning of monumentaal (grachten) pand. De Singel XL beschikt over een E27 lamphouder en is daardoor geschikt voor energiezuinige LED lampen. 

Aluminium
H:108 B:35 D:73
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Singel XL
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:108 CM
Breedte:35 CM
Diepte:73 CM
Doorsnee:35 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie; st.Amstel XL+K5