Buitenlamp De Koog M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1218

Exclusieve buitenverlichting Buitenlamp klassiek vierkant met een stoere landelijke uitstraling. De buitenlamp is voorzien van een E27 lamphouder en is LED geschikt! Deze exclusieve muurlamp is een echt Hollands kwaliteitsproduct. De buitenlamp is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium. Door de gepantserde laklaag. (dubbellaagse poedercoating) is deze exclusieve buitenlamp weerbestendig. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben 3 jaar fabrieksgarantie. 

Aluminium
H:70 B:22 D:35
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:De Koog
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:70 CM
Breedte:22 CM
Diepte:35 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info:Combinatie van; st de Koog+K6B