Buitenlamp Delft M

Merk: KS Buitenverlichting
Artikelnummer: 1225

Deze muurlamp is een echt Hollands kwaliteitproduct. Het armatuur is vervaardigd van een hoogwaardige kwaliteit aluminium, die voorzien is van een dubbellaags poedercoating.Deze stoere buitenlamp heeft een vlakke achterzijde. De lamp is uitgevoerd met E27 fitting en is LED geschikt. Een sierraad voor aan uw huis. Al onze producten zijn CE gekeurd en hebben minimaal 3 jaar fabrieksgarantie.

Aluminium
H:55 B:22 D:15
3 jaar
60 Watt
Levertijd: op voorraad, 1-3 werkdagen
  • KS-Groen
SPECIFICATIES
Naam:Delft M
Categorie:Muurlamp
Materiaal:Aluminium
Garantie:3 jaar
Hoogte:55 CM
Breedte:22 CM
Diepte:15 CM
Doorsnee:22 CM
Voetdoorsnee: - CM
Led geschikt:Ja
Maximaal wattage:60 Watt
IP waarde:IP44
Inclusief lichtbron:Nee
Venster:Glas
Vorm:Vierkant
Lamphouder:E27
Overige info: